Przygotowanie samochodu do sprzedaży

Przygotowanie samochodu do sprzedaży

 Czy warto oddać auto na profesjonalny auto detailing przed sprzedażą?

Odpowiedź brzmi: Tak. Większość klientów przed zakupem samochodu będzie się kierowała jego stanem wizualnym. Lśniąca karoseria i zadbane wnętrze to pierwsze rzeczy, które rzucą się nam w oczy. Dopiero później weryfikacji podlega stan techniczny auta. Oczywiście dla własnej wygody  i dobrego samopoczucia najlepiej stale dbać o wygląd pojazdu. Jeżeli jednak stwierdzisz, że sam nie jesteś w stanie przygotować samochodu do sprzedaży, z pomocą przyjdą specjaliści z zakładów auto detailingowych.

 Jaki zakres usług wybrać przed przygotowaniem auta do sprzedaży?

Wiele osób często pyta nas o gotowy pakiet sprzedażowy. Czy istnieje złoty środek dla wszystkich aut? Otóż nie. Każdy samochód eksploatowany jest w inny sposób. Innym uszkodzeniom podlega tapicerka w pojeździe, który robi dziennie 100 km po mieście, gdzie kierowca wielokrotnie wsiada i wysiada z samochodu. Inne zniszczenia natomiast będą na tapicerce auta, które pokonuje nawet 300 km dziennie, ale po trasach, gdzie fotele nie są narażone na tak częste tarcia. To samo tyczy się lakieru. Inną metodę obierzemy jeśli na aucie znajduje się powłoka ceramiczna czy folia PPF, a inną jeśli nikt wcześniej nie wykonywał żadnych zabiegów detailingowych czy ochrony lakieru

Mercedes

Cena. Ile kosztuje auto detailing przygotowujący samochód do sprzedaży?

Cena profesjonalnej kosmetyki samochodowej jest uzależniona oczywiście od stanu auta i zakresu zabiegów, ale także od lokalizacji. Inna będzie w mniejszych miastach a inna np. w Warszawie.

 Najczęściej wybierany zakres prac auto detailingowych.

Istnieje oczywiście pewna powtarzalność zabiegów, które można nazwać pakietem przed sprzedażowym. Z naszych obserwacji wynika, że najczęściej klienci decydują się na polerowanie jednoetapowe lakieru. Jest to kompromis między ceną a jakością. Uzyskujemy poprawę stanu powłoki lakierniczej. Samochód zdecydowanie lepiej się prezentuje i wygląda młodziej o kilka lat. Przy mocniejszych uszkodzeniach konieczna będzie korekta dwu etapowa. Przy droższych samochodach można pokusić się o położenie powłoki ceramicznej. Wydobędzie ona niespotykany blask i wyróżni nasze auto na tle innych pojazdów na rynku. Dodatkowym atutem jest oczywiście ochrona lakieru, którą będziemy mogli udokumentować wystawionym przez profesjonalne studio auto detailingu certyfikatem.

A co z wnętrzem?

Naturalnie kolejnym etapem będzie oczyszczenie wnętrza. Profesjonalny auto detailing przywróci dawną świeżość i sprawi, że jazda będzie dla nas przyjemnością. Podczas zabiegów renowacji skór możemy pozbyć się defektów, które mogły pojawić się podczas użytkowania.

Jeżeli zastanawiasz się nad sprzedażą swojego pojazdu a nie wiesz dokładnie co chciałbyś poprawić w jego wyglądzie. Nie wahaj się i odwiedź nasze studio auto detailingu. Warszawa (na styku dzielnic Bemowo i Ursus) Zapraszamy!

Mercedes

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na wizytę w naszym studiu detailingowym w mieście  Warszawa - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Auto detailing : Ursus, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Włochy.