Pranie tapicerki samochodowej

powrót

Tapicerka samochodowa to powierzchnia wyjątkowo narażona na eksploatację. W wyniku codziennego użytkowania nie trudno o plamy czy zabrudzenia, które znacząco obniżają estetykę wnętrza pojazdu. Pranie tapicerki jest dobrym pomysłem nie tylko, kiedy chcesz sprzedać auto, ale również, kiedy chcesz podróżować komfortowo. Usuwanie nieprzyjemnego zapachu, uporczywych zanieczyszczeń, pyłu, kurzu i drobinek wnoszonych na ubraniu, torbach z zakupami czy pozostałych po przekąskach często wymaga fachowej pomocy. Samodzielne pranie tapicerki samochodowej jest bardzo pracochłonne, a nieprawidłowo przeprowadzone przynosi więcej strat niż korzyści. Mycie tapicerki samochodowej wilgotną szmatką lub gąbką również nie przyniesie pożądanych rezultatów. Przeciwnie, spowoduje tylko jeszcze głębsze wniknięcie brudu w materiał. Warto też pamiętać o tym, że do czyszczenia wnętrza pojazdu sięga się po produkty profesjonalne. Domowe specyfiki czy własnoręcznie stworzone mieszanki nie wystarczą. Zabrudzenia zazwyczaj wnikają w głąb kanapy lub siedzeń, a do ich wywabienia potrzeba specjalistycznej wiedzy. Pranie tapicerki to sposób na odświeżenie samochodu, a często nawet okazja do odzyskania salonowego blasku. Zwłaszcza, jeśli profesjonalne mycie tapicerki samochodowej połączymy z renowacją lakieru.

Każdy element tapicerki począwszy od podsufitki, poprzez fotele i kanapy, aż po podłogi i bagażnik ma inne wymagania i powinien być traktowany indywidualnie. Pranie tapicerki samochodowej w naszym wykonaniu to szereg czynności podejmowanych dla uzyskania pożądanego efektu czystości oraz świeżości we wnętrzu.

Pranie tapicerki - solidnie i starannie

To właśnie dbałość o każdy centymetr kwadratowy tapicerki w Twoim samochodzie sprawia, że opuszczając nasz salon wyjeżdżasz zadowolony. W codziennej pracy nie uznajemy kompromisów, dlatego chętnie odwiedzają nas klienci z miasta Warszawa i okolic, poszukujący zabiegów pielęgnacyjnych dla swoich pojazdów. Stosujemy wyłącznie sprawdzone preparaty m.in. Karcher, Cartec, Colourlock, aby efekt, jaki daje pranie tapicerki samochodowej był spektakularny.

Warszawa – usługi dla wymagających

Czyste wnętrze auta to wizytówka właściciela. Nie tylko poprawia komfort podróży, ale ma znaczący wpływ na stan zdrowia kierowcy i pasażerów. Unoszące się w środku pyłki czy roztocza nie są najlepszymi towarzyszami w trasie, dlatego aby przyjemnie było oddychać oferujemy kompleksowe pranie tapicerki. Czyścimy obicia materiałowe, skórzane lub wykonane z ekoskóry, ale także elementy plastikowe, szyby czy uszczelki. Tak szczegółowe pranie tapicerki samochodowej i całego wnętrza to szansa dla wszystkich zmotoryzowanych, którym brak czasu, chęci lub wystarczającej wiedzy do samodzielnego realizowania tej czynności.

Do naszego salonu, którego siedzibą jest Warszawa na pranie tapicerki samochodowej zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętny stan wizualny wnętrza pojazdu.

Uszkodzona tapicerka?

To nie problem. W naszym salonie świadczymy kompleksowe usługi renowacji tapicerki samochodowej, dzięki którym nawet wysłużona tapicerka odzyska dawny blask i piękny wygląd.

Pranie tapicerki
Pranie tapicerki
Pranie tapicerki