Usuwanie wgnieceń szybko i mało inwazyjnie

powrót

Wgniecenia w karoserii są zmorą wszystkich właścicieli pojazdów. Mogą bowiem powstać w wyniku uszkodzeń, na które nie masz wpływu, kiedy samochód jest zaparkowany lub porusza się. Chwila nieuwagi może spowodować kolizję, a źle zlokalizowane miejsce postojowe być przyczyną wgnieceń w wyniku spadających kasztanów czy gałęzi. Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania elementu to ratunek w rozmaitych sytuacjach, w których doszło do zdeformowania powierzchni pojazdu.

Pozbądź się skuteczne wgnieceń z karoserii samochodu

W naszym salonie zdeformowane elementy karoserii poddawane są profesjonalnym zabiegom z użyciem technologii Paintless Dent Repair. Usuwanie wgnieceń w tym systemie polega na wyciąganiu od zewnątrz lub wypychanie od wewnętrznej strony uszkodzeń z użyciem specjalistycznych narzędzi.

U nas znajdziesz ratunek dla swojego pojazdu, który ucierpiał w wyniku:

  • kolizji drogowej, wypadku, stłuczki
  • uszkodzeń mechanicznych na parkingu
  • aktu wandalizmu
  • gradobicia
  • upadku przedmiotów z dużej wysokości (kasztany, bryły lodu, gałęzie)

Usuwanie wgnieceń jest naszą specjalnością, dlatego w tym zakresie oferujemy sprawną realizację zlecenia. Kompleksowo zaopiekujemy się uszkodzonym pojazdem, aby zadbać nie tylko o design, ale również o bezpieczeństwo. Odwiedź nasz salon w mieście Warszawa i przekonaj się, że usuwanie wgnieceń wykonane przez fachowców przywróci pierwotny kształt uszkodzonemu fragmentowi i sprawi, że auto będzie wyglądało jak nowe.

usuwanie wgnieceń warszawa