Autodetailing – Pakiety Warszawa

Pakiety detailingowe

Bez względu na obecny stan swojego samochodu, już teraz zatroszcz się o jego wygląd zewnętrzny z naszą usługą car detailing. Nie tylko strona techniczna, ale również powierzchnia świadczą o stopniu eksploatacji, wieku pojazdu i jego sprawności. Te z kolei wpływają na bezpieczeństwo użytkowania, które jest istotne dla Ciebie oraz pozostałych uczestników ruchu drogowego. Autodetailing pozwala na pielęgnację samochodów nowych i używanych o różnych potrzebach, które różnią się przede wszystkim stopniem zniszczeń.

Bieżąca konserwacja nie tylko redukuje zanieczyszczenia i umożliwia korekty usterek, ale przede wszystkim pozwala zabezpieczyć auto na dalszy okres użytkowania. W przypadku samochodów, które wyjechały bezpośrednio z salonu nasza usługa car detailingu to forma zabezpieczenia pojazdu na przyszłość, w szczególności zabezpieczenie nowego lakieru. Zapobiegliwych kierowców zapraszamy do naszego salonu, którego siedzibą jest Warszawa, już po zakupie nowego samochodu. Nawet, jeżeli jest to pojazd, który dopiero zjechał prosto z taśmy produkcyjnej, car detailing zabezpieczy go, aby dłużej wyglądał jak nowy.

Renowacja lakieru, powłoka ceramiczna, czyszczenie wnętrza

Pakiet NEW CAR

Pakiet dedykowany dla nowych samochodów

galeria przedstawia auto w trakcie renowacji tapicerki oraz lakieru

Pakiet OPTIMUM

Pakiet dedykowany dla samochodów używanych

Car detailing – zabezpieczenie nowego samochodu

Nieskazitelnie gładka powłoka lakiernicza, czysta i pachnąca nowością tapicerka, błyszczące felgi… – czy Ty też chciałbyś zachować „młodość” swojego nowego samochodu na dłużej?

To możliwe z profesjonalną usługą car detailing, którą kierujemy do właścicieli pojazdów nowych. Z naszą pomocą skutecznie zabezpieczysz powłokę lakierniczą przed zarysowaniami, zmatowieniem, swirlami i hologramami, jednocześnie dbając o to, aby tapicerka w Twoim nowym samochodzie nie absorbowała kurzu oraz innych zanieczyszczeń. W ramach usługi zabezpieczymy również uszczelki przed parceniem, dzięki czemu wnętrze Twojego samochodu przez długi czas będzie zabezpieczone przed wilgocią i deszczem.

Car detailing – zabezpieczenie nowego samochodu to inwestycja, która zaowocuje ułatwioną pielęgnacją pojazdu w przyszłości oraz jego nieskazitelnym wyglądem przez długi czas. Tylko zabezpieczenie nowego lakieru pozwala uniknąć jego przedwczesnej degradacji spowodowanej czynnikami atmosferycznymi oraz podatnością na uszkodzenia mechaniczne.

Car detailing – renowacja dla wymagających

Jeżeli jesteś świadomym kierowcą i doceniasz rolę, jaką w eksploatacji pojazdu odgrywa renowacja, odwiedź nasz salon w mieście Warszawa. Powierzając nam swój samochód masz pewność, że po kilku dniach wyjedziesz stąd pojazdem odmienionym i błyszczącym.

Dla Twojego samochodu w ramach zaawansowanych usług autodetailing oferujemy pakiety:

  • NEW CAR – dla aut nowych i nie zniszczonych, aby zabezpieczyć je i ułatwić pielęgnację w przyszłości, usługa obejmuje kompleksowe zabezpieczenie nowego lakieru
  • Pakiet OPTIMUM – dla aut średnio zniszczonych, który obejmuje korektę powłoki lakierniczej oraz kompleksowe czyszczenie wnętrza

Nasz autodetailing dla pojazdów obejmuje przede wszystkim: mycie silnika, elementów zewnętrznych, czyszczenie i zabezpieczanie felg, tapicerki, szyb, polerowanie lakieru, konserwację uszczelek, ozonowanie oraz wiele innych.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na wizytę w naszym studiu detailingowym w mieście  Warszawa - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Auto detailing : Ursus, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Włochy.