Renowacja tapicerki samochodowej Warszawa

Naprawa tapicerki samochodowej

Tapicerka materiałowa, a w szczególności tapicerka skórzana w samochodzie to efektowny design, który wymaga szczególnej pielęgnacji. W wyniku codziennej eksploatacji kanapa i fotele zużywają się, a pojawiające się w efekcie przetarcia, rysy czy plamy wyglądają nieestetycznie. Z pomocą spieszy zaawansowana renowacja tapicerki samochodowej, którą świadczymy w naszej siedzibie w mieście Warszawa. Naprawa skór na kanapie oraz fotelach pozwoli Ci odzyskać wnętrze samochodu, o jakim zdążyłeś już zapomnieć. Przypomnij sobie, jak efektownie wyglądał Twój samochód, kiedy po raz pierwszy usiadłeś za kierownicą. Oferowana przez nas renowacja foteli samochodowych i kanap pozwoli odwrócić zniszczenia, abyś mógł cieszyć się nowym wyglądem skórzanej tapicerki.

Profesjonalna renowacja skóry samochodowej

Delikatna i wymagająca skóra stosowana do obicia kanapy oraz foteli, powinna być pielęgnowana z użyciem dedykowanych preparatów. Stosowanie tańszych zamienników lub kosmetyków uniwersalnych to nienajlepszy pomysł – renowacja tapicerki samochodowej powinna być przeprowadzona profesjonalnie. Tylko wtedy przyniesie pożądane rezultaty.

Naprawa skór przez naszych specjalistów to kompleksowy proces, który obejmuje poszczególne etapy:

  Z

  przeprowadzenie szczegółowej oceny stanu tapicerki i nakreślenie zakresu, jaki obejmie renowacja foteli samochodowych

  Z

  wybór profesjonalnych środków czyszczących, aby odnowić skórę i zabezpieczyć ją na przyszłość

  Z

  kompleksowa renowacja tapicerki samochodowej w obszarze ustalonym z klientem, która obejmuje przede wszystkim przywrócenie pierwotnego koloru skóry i wypełnienie ubytków, przetarć, usunięcie plam oraz odbarwień

  Renowacja foteli samochodowych z certyfikatem jakości

  Tapicerka skórzana to akcent wyposażenia, który jest synonimem luksusu. Teoretycznie łatwa w utrzymaniu czystości, może sprawić więcej problemów, jeżeli ucierpi w wyniku pojawienia się rys lub przetarć. Jednak z tego powodu nie warto rezygnować z posiadania eleganckiego wnętrza w swoim aucie. Renowacja foteli skórzanych i szeroko pojęta naprawa foteli samochodowych pozwala przywrócić stan pierwotny tapicerce. Pielęgnacja przeprowadzana w naszym salonie w mieście Warszawa to certyfikowana usługa świadczona przez profesjonalistów dla wymagających kierowców. Carwellness Warszawa.

  Zainteresowała Cię nasza oferta?

  Umów się na wizytę w naszym studiu detailingowym w mieście  Warszawa - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

  Auto detailing : Ursus, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Włochy.