Usuwanie wgnieceń Warszawa

Wgniecenia w karoserii są zmorą wszystkich właścicieli pojazdów. Mogą bowiem powstać w wyniku uszkodzeń, na które nie masz wpływu, kiedy samochód jest zaparkowany lub porusza się. Chwila nieuwagi może spowodować kolizję, a źle zlokalizowane miejsce postojowe być przyczyną wgnieceń w wyniku spadających kasztanów czy gałęzi. Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania elementu to ratunek w rozmaitych sytuacjach, w których doszło do zdeformowania powierzchni pojazdu.

Pozbądź się skuteczne wgnieceń z karoserii samochodu

W naszym salonie zdeformowane elementy karoserii poddawane są profesjonalnym zabiegom z użyciem technologii Paintless Dent Repair. Usuwanie wgnieceń w tym systemie polega na wyciąganiu od zewnątrz lub wypychanie od wewnętrznej strony uszkodzeń z użyciem specjalistycznych narzędzi. Cena zawsze ustalana jest indywidualnie po oględzinach lub po wysłaniu zdjęć .

U nas znajdziesz ratunek dla swojego pojazdu, który ucierpiał w wyniku:

  Z

  kolizji drogowej, wypadku, stłuczki

  Z

  uszkodzeń mechanicznych na parkingu

  Z

  aktu wandalizmu

  Z

  gradobicia

  Z

  updaku przedmiotów z dużej wysokości (kasztany, bryły lodu, gałęzie)

  Usuwanie wgnieceń jest naszą specjalnością, dlatego w tym zakresie oferujemy sprawną realizację zlecenia. Kompleksowo zaopiekujemy się uszkodzonym pojazdem, aby zadbać nie tylko o design, ale również o bezpieczeństwo. Odwiedź nasz salon w mieście Warszawa i przekonaj się, że usuwanie wgnieceń wykonane przez fachowców przywróci pierwotny kształt uszkodzonemu fragmentowi i sprawi, że auto będzie wyglądało jak nowe.

  Przykładowa galeria

  usuwanie wgnieceń Warszawa
  usuwanie wgnieceń Warszawa
  usuwanie wgnieceń Warszawa
  usuwanie wgnieceń Warszawa

  Zainteresowała Cię nasza oferta?

  Umów się na wizytę w naszym studiu detailingowym w mieście  Warszawa - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

  Auto detailing : Ursus, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Włochy.