Powłoki GTECHNIQ

Marka GTECHNIQ to znany i ceniony producent powłok ochronnych przeznaczonych do stosowania w branży auto detailingu. Powłoki GTECHNIQ odznaczają się doskonałymi parametrami ochronnymi, dzięki czemu zapewniają skuteczną i trwałą ochronę lakieru oraz innych części samochodowych.

Poszukując sprawdzonych powłok ochronnych do lakieru warto zwrócić uwagę na powłoki ceramiczne GTECHNIQ. W zależności od wybranego preparatu powłoki różnią się czasem ochrony. Wszystkie natomiast:

  • stanowią skuteczne zabezpieczenie lakieru przed powstawaniem kolistych mikrozarysowań,
  • znacząco ułatwiają pielęgnację pojazdu – brud nie przywiera do zabezpieczonej powierzchni, a woda opadowa nie pozostawia na niej trudnego do usunięcia osadu,
  • podnoszą połysk lakieru i wydobywają głębię koloru, dzięki którym także używany samochód aż lśni nowością.

Powłoki GTECHNIQ są relatywnie nieskomplikowane w aplikacji, co znacząco skraca czas auto detailingu. Można je stosować zarówno do zabezpieczenia karoserii w samochodach nowych wprost z salonu, jak i pojazdach używanych. Powłoki GTECHNIQ zwiększają odporność lakieru na promieniowanie UV oraz szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Powłoki GTECHNIQ Warszawa

Właścicieli pojazdów z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości zainteresowanych skutecznym zabezpieczeniem lakieru samochodowego w konkurencyjnej cenie zapraszamy do naszego Salonu Detailingu Carwellness. Na potrzeby Naszych Klientów wykonujemy profesjonalne powłoki ceramiczne o doskonałych właściwościach użytkowych. Jedną z naszych specjalności są powłoki GTECHNIQ.