Powłoki Ceramic Pro

Powłoki Ceramic Pro to ceramiczna ochrona lakieru o potwierdzonej skuteczności. Powłoki Ceramic Pro zabezpieczają lakier samochodowy przed:

  • agresywną chemią,
  • promieniowaniem UV,
  • szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Trwałość powłoki Ceramic Pro szacuje się na okres 2 lat od aplikacji. Prawidłowo wykonana aplikacja powłoki nie tylko zabezpiecza lakier, ale wydobywa z niego głębię koloru i nadaje wysoki połysk.

Producent oferuje dwa typy powłoki Ceramic Pro – Ceramic Pro Light oraz powłokę Ceramic Pro Strong 9H 4.0. W naszym salonie detailingu wykonujemy powłoki preparatem Ceramic Pro Light. Powłoka Ceramic Pro Light charakteryzuje się wysoką hydrofobowością, dzięki czemu opady atmosferyczne nie pozostawiają na lakierze osadów. Samochód jest też łatwiejszy do utrzymania w czystości.

Powłoki Ceramic Pro Warszawa

Kierowców i właścicieli pojazdów z terenu miasta Warszawa zapraszamy do Salonu Detailingu Carwellness. Obok profesjonalnych usług mycia i czyszczenia samochodów specjalizujemy się w systemach zabezpieczania lakierów. Jedną z naszych specjalności są powłoki Ceramic Pro.

Powłoki ceramiczne marki Ceramic Pro stanowią gwarancję bezpieczeństwa lakieru przez okres od 12 do 24 miesięcy. Trwałość powłoki zależy od częstotliwości mycia samochodu z zewnątrz oraz stosowanej chemii. Powłokę ceramiczną możemy wykonać na samochodzie nowym prosto z salonu i używanym. Zwiększa ona żywotność lakieru i podnosi komfort użytkowania samochodu, do którego nie przywiera brud.