Polerowanie, Renowacja lakieru samochodowego Warszawa

Lekkie odświeżenie lakieru- 1 etap polerowania

Usługa przeznaczona dla aut, które mają lakier w dobrym stanie bądź już w przeszłości przeszły odświeżenie lub pełną korektę lakieru. Czas wykonania usługi to jeden dzień. Ma na celu likwidację drobnych rys, hologramów, wydobycie głębi koloru oraz zabezpieczenie powierzchni. Jeżeli nie jesteś pewien z jakiego rodzaju usługi skorzystać – zapraszamy na oględziny (Warszawa)

 • Zakres prac
Z

mycie nadwozia, felg, nadkoli

Z

dekontaminacja lakieru (glinowanie, usunięcie związków organicznych z lakieru, żywicy z drzew, pyłu z klocków hamulcowych itp.),

Z

polerowanie mechaniczne lakieru w jednym etapie- kompromis pomiedzy ilością usuniętych rys a wykończenim i połyskiem lakieru.

Z

nałożenie wosku z uwzględnieniem wymogów klienta oraz pory roku (Collinite, Meguiar’s, Dodo Juice, Fusso. itp.) lub odpowiedniej powłoki ceramicznej/ kwarcowej

Z

nałożenie dressingu na elementy gumowe, winyle, opony

Z

czyszczenie szyb

Mocne odświeżenie powłoki lakierniczej – 2 etapy polerowania

Usługa przeznaczona dla aut ze średnio i mocno zniszczonym lakierem – czas wykonania 1-2 dni. Usługa ma na celu likwidację rys powstałych podczas niewłaściwego mycia auta (tzw. swirle), zmatowień, delikatnych wżerów, przywrócenie głębi koloru oraz blasku. Zaletą usługi jest to, że przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym znacząco poprawiamy wygląd, a co za tym idzie wartość auta. Podczas tego procesu nie ma obawy o osłabieniu lakieru, gdyż używamy tylko markowych past polerskich oraz najnowocześniejszych maszyn, które pozwalają na uzyskanie żądanego efektu przy minimalnym ubytku grubości lakieru ( średnio ok.3 μm) Jest to najczęściej wybierana usługa rewitalizacji powłoki lakierniczej w naszym studiu. Niekiedy przy dobrym stanie wyjściowym powłoki jesteśmy w stanie tą metodą wykonać pełną renowację lakieru . 

 • Zakres prac
Z

mycie nadwozia, felg (bez zdejmowania), nadkoli,

Z

dekontaminacja i deironizacja lakieru (glinowanie, usunięcie związków organicznych z lakieru, żywicy z drzew, pyłu z klocków hamulcowych),

Z

polerowanie maszynowe lakieru przy użyciu maszyn rotacyjnych bądź orbitalno-rotacyjnych (w ten sposób usuwamy od 70 do 90% zarysowań, wżerów, zmatowień, średnich rys- w zależności od stanu lakieru),

Z

inspekcja lakieru i przygotowanie pod wosk,

Z

zabezpieczenie lakieru woskiem naturalnym bądź sealantem w zależności od oczekiwań klienta z uwzględnieniem pory roku (Collinite, Meguiar’s, Dodo Juice, Fusso. itp.),

Z

nałożenie dressingu na elementy gumowe, winyle, opony,

Z

czyszczenie szyb.

Pełna renowacja – 3 etapy polerowania

kompleksowa usługa przywracająca wizualnie stan salonowy pojazdu

Kompleksowe polerowanie samochodu to usługa przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą doprowadzić lakier w swoim aucie do stanu salonowego, niezależnie od stanu uszkodzenia lakieru. Czas wykonania od 2 do niekiedy nawet 4 dni. Dzięki dobraniu odpowiedniej kombinacji past, padów polerskich oraz zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn (np. Krauss Shinemaster, Rupes Big Foot) jesteśmy w stanie zlikwidować zmatowienia, swirle, hologramy a także głębokie wżery oraz rysy (o ile nie przechodzą one przez całą grubość lakieru bezbarwnego). Innymi słowy jest to kompleksowa odnowa powierzchni lakierniczej samochodu. 

Tak wykonane polerowanie samochodu to swoista naprawa lakieru, dzięki czemu efekt jest nie tylko widoczny, ale przede wszystkim utrzymuje się przez długi czas. Polerowanie powłoki lakierniczej poprawia wygląd wizualny samochodu, jednocześnie podnosząc jego wartość podczas ewentualnej sprzedaży. Warto przy tym pamiętać, żeby naprawę lakieru powierzać specjalistom, którzy dbają o to, aby w trakcie polerowania nie naruszyć powłoki ochronnej, co w późniejszym czasie może doprowadzić do degradacji lakieru właściwego. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do kontaktu.

 • Zakres prac
Z

mycie nadwozia, felg (bez zdejmowania), nadkoli,

Z

dekontaminacja i deironizacja lakieru (glinowanie, usunięcie związków organicznych z lakieru, żywicy z drzew, pyłu z klocków hamulcowych)

Z

pomiar grubości warstwy lakieru oraz ocena wizualna, dobór odpowiednich past/padów

Z

polerowanie maszynowe lakieru przy użyciu maszyn rotacyjnych bądź orbitalno-rotacyjnych składające się z trzech kolejno następujących etapów – dzięki tej metodzie, podczas renowacji lakieru jesteśmy w stanie usunąć 90-100% rys w zależności od stanu wyjściowego auta)

Z

inspekcja lakieru, odtłuszczenie i przygotowanie pod wosk lub powłokę kwarcową / ceramiczną

Z

po renowacji powłoka lakiernicza zabezpieczana jest woskiem naturalnym bądź sealantem w zależności od oczekiwań klienta z uwzględnieniem pory roku (Collinite, Meguiar’s, Dodo Juice, Fusso. itp)

Z

nałożenie dressingu na elementy gumowe, winyle, opony

Z

czyszczenie szyb

Renowacja kloszy lamp

usuwanie zmatowień, zażółceń, rys, które powstały w wyniku środków chemicznych lub działania czynników zewnętrznych

W trakcie eksploatacji auta reflektory wystawione są na wiele niekorzystnych czynników: promieniowanie UV, kwaśne deszcze, mróz, sól, żwir, piasek, owady, ptasie odchody, niewłaściwe mycie, czy przecieranie „na sucho”, agresywne płyny do spryskiwaczy reflektorów, agresywna chemia do mycia samochodów, niewłaściwe szczotki na myjniach itp. Są one przyczyną matowienia, utleniania, żółknięcia, ciemnienia, rysowania się kloszy reflektorów. Wpływa to negatywnie nie tylko na ogólną estetykę pojazdu ale także na bezpieczeństwo na drodze. Renowacja kloszy lamp pozwoli zniwelować te defekty bez konieczności demontażu lampy. Po całym zabiegu klosz zabezpieczany jest na dalszy okres eksploatacji (sealant bądź powłoka kwarcowa)

Lakier samochodowy jest elementem szczególnie podatnym na działanie czynników zewnętrznych, uszkodzeń mechanicznych i upływającego czasu. Nawet, jeżeli Twojego samochodu nie szpecą zarysowania czy odbarwienia, lakier powinien zostać zabezpieczony na wypadek przyszłej eksploatacji. Polerowanie samochodów pozwala wydobyć głębię koloru oraz podkreślić ją wyjątkowym połyskiem. Takiego efektu nie uzyskasz w wyniku standardowych zabiegów oferowanych przez myjnie.

  Kompleksowa renowacja

  W naszym salonie, którego siedzibą jest Warszawa przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową pielęgnację, obejmującą, takie zabiegi jak:

  • odnowa lakieru samochodowego
  • regeneracja lakieru samochodowego
  • polerowanie lakieru samochodowego
  • renowacja lakieru

  Od nas wyjedziesz autem o zupełnie odmienionym wyglądzie. Skala zniszczeń ulegnie redukcji, zmiany zostaną cofnięte, a dodatkowo karoseria zostanie zabezpieczona na kolejne lata. Uszkodzenia lakieru powstałe w wyniku eksploatacji pojazdu, ale również te, będące wynikiem stłuczek, kolizji czy otarć powstałych na parkingu, nie muszą szpecić Twojego samochodu. Jeżeli jego wygląd jest dla Ciebie wizytówką postaw na fachową pielęgnację lakieru samochodowego.

  Polerowanie nadwozia Warszawa

  Polerowanie samochodów wymaga indywidualnego podejścia oraz rzetelnej oceny stanu pojazdu. Na tej podstawie nasi specjaliści proponują pakiet usług dopasowany do konkretnych problemów:

  • One step (1 etap polerowania) – renowacja lakieru samochodowego dla pojazdów nowych lub używanych o dobrym stanie technicznym karoserii
  • Odświeżenie powłoki lakierniczej (2 etapy polerowania) – regeneracja lakieru samochodowego dla aut z średnio lub mocno zniszczonym lakierem, który jest efektem nieprawidłowego mycia, zmatowień, rys
  • Pełna renowacja lakieru (3 etapy polerowania) – kompleksowa usługa przywracająca wizualnie stan salonowy pojazdu
  • Renowacja kloszy lamp – usuwanie zmatowień, zażółceń, rys, które powstały w wyniku środków chemicznych lub działania czynników zewnętrznych
  • Mamy możliwość wykonania też usuwania wgnieceń.

  Zapraszamy do Carwellness Warszawa – polerowanie lakieru, powłoki ceramiczne.

   

  renowacja lamp

  Zainteresowała Cię nasza oferta?

  Umów się na wizytę w naszym studiu detailingowym w mieście  Warszawa - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

  Auto detailing : Ursus, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Włochy.