Powłoki FX PROTECT

Marka FX PROTECT specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla branży auto detailingu. W ofercie marki znajdziemy wysokiej jakości powłoki FX PROTECT, które zabezpieczają lakier samochodowy, szyby, felgi, a także tworzywa sztuczne.

Gama powłok ochronnych FX PROTECT obejmuje produkty o zróżnicowanym czasie ochrony powierzchni. W zależności do wybranej powłoki FX PROTECT jesteśmy w stanie zapewnić skuteczną ochronę poszczególnych elementów – od lakieru po detale z tworzyw sztucznych – nawet do 5 lat. Marka oferuje również impregnaty do tkanin, które chronią tapicerkę samochodową przed zanieczyszczeniami oraz płowieniem.

Powłoki FX PROTECT Warszawa

Właścicieli pojazdów i kierowców z terenu miasta Warszawa poszukujących skutecznego zabezpieczenia poszczególnych części samochodowych zapraszamy do Salonu Detailingu Carwellness. Nasza oferta obejmuje powłoki FX PROTECT. W zależności od Twoich oczekiwań możemy wykonać powłoki FX PROTECT zabezpieczające lakier samochodowy przed promieniowaniem UV, agresywną chemią, korozją i oksydacją, wysokimi temperaturami oraz szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

Powłoki FX PROTECT to także niezawodna ochrona szyb przed promieniowaniem UV, szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, a nawet zarysowaniami. Powłoki ochronne FX PROTECT zmniejszają przywieranie zanieczyszczeń do szyb i powodują efekt odpychania wody i brudu. Dzięki temu szyby samochodowe są zawsze czyste, a usuwanie z nich ewentualnych zanieczyszczeń jest łatwe i szybkie.