Polerowanie lakieru
Maserati Quattroporte – pełen detailing

Samochód był już kiedyś poddawany usłudze auto detailingu, jednak mimo iż sama usługa wykonana była poprawnie, to uznaliśmy ,że można jeszcze coś z tego auta wyciągnąć. Lakier zabezpieczony woskiem, posiadał sporadyczne rysy które przy użyciu różnych metod korekty lakieru udało nam się w większości usunąć. Skóra wcześniej czyszczona ale posiadała liczne zarysowania i była sucha w dotyku- wyraźnie potrzebowała solidnego nawilżenia i impregnacji. Na całym lakierze występowały liczne wgniecenia które również udało nam się usunąć. Na sam koniec oczywiście pakiet powłok ceramicznych tak aby utrwalić piękno na kolejne lata.

Zapraszamy Carwellness

Zakres prac

Polerowanie pozwala usunąć z powierzchni lakieru rysy, zmatowienia, wżery. Przywraca głębię koloru i nadaje blasku.

Powłoka ceramiczna chroni lakier przed negatywnymi czynnikami zewnętrzynymi. Przyciemnia i nadaje głębi powierzchni lakierniczej. Chroni przed negatywnym skutkiem działania mocnej chemii.

Kompleksowe czyszczenie wnętrza obejmujące pranie tapicerki materiałowej oraz pielęgnację i impregnację skóry, plastiku, vinylu i szyb.

Najskuteczniejsza ochrona wszelkich powierzchni lakierniczych. Największa odporność na czynniki mechaniczne oraz chemiczne. Niepotarzalny blask.

Usuwanie wgnieceń bez koniecznośći lakierowania. Metoda PDR oszczędza czas i pieniądze.

Pielęgnacja komory silnika

Nie tylko lakier czy wnętrze zasługuje na pielęgnację. Ważny jest też wygląd komory silnika- wszyskie prace serwisowe wykonasz w czystości albo zachwycisz zanjomych na zlocie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na wizytę w naszym studiu detailingowym w mieście  Warszawa - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Auto detailing : Ursus, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Włochy.