Czym jest auto detailing?

Czym auto detailing różni się od zwykłej myjni? 

Auto detailing, czy też inaczej car detailing, to w skrócie wieloetapowe, przemyślane systemowe czyszczenie i konserwacja samochodu. Dotyczy to tak samo karoserii, jak i wnętrza pojazdu.  W trakcie wykonywania usługi usuwa się stałe, mocne zabrudzenia, usuwa rysy czy zmatowienia. Dotyczy to zarówno nowych, jak i starszych pojazdów. Mowa nie tylko o samochodach osobowych, ale także motocyklach oraz łodziach czy samolotach.

Auto detailing Warszawa. Co zyskujesz?

–podnosi wartość rynkową pojazdu,

–przedłuża żywotność pojazdu,

–zabezpiecza i daje nieskazitelny, piękny wygląd

-ułatwia późniejszą pielęgnację.

Car detailing podzielić można na zewnętrzny i wewnętrzny.

Zewnętrzna część- polerowanie, renowacja, korekta, powłoka ceramiczna.

Rewitalizacja i odnowa pojazdu od zewnątrz polega na myciu lakieru, zakamarków, felg. Następnie polerowaniu oraz zabezpieczeniu.  W zależności od stopnia zniszczenia powłoki możemy zdecydować czy tylko chcemy nabłyszczyć powierzchnię, czy wykonać głębokie polerowanie usuwające dość grube rysy. One step pozwoli na delikatne odświeżenie- jest to ciekawa opcja, aby przygotować samochód do sprzedaży lub na specjalną okazję- ślub itp.

Dużo lepszy rezultat otrzymamy, stosując renowację dwuetapową. Używa się wtedy pasty mocno tnącej, aby „wyciąć” najgrubsze i najgłębsze rysy (mowa oczywiście o tych, które możemy usunąć- czyli znajdujących się na powierzchni lakieru bezbarwnego). Rysy przechodzące do bazy zostaną wypłycane i będą mniej widoczne.

Oddając samochód w ręce specjalisty, masz pewność, że nie zapomni on o takich elementach jak gumowe uszczelki, opony, czy końcówki wydechu. Zwieńczeniem prac jest zabezpieczenie lakieru. Istnieje szereg możliwości-wosk, powłoka ceramiczna, powłoka kwarcowa, folia PPF.

Powłoka ceramiczna na 3 lata

Auto detailing wnętrza

Renowacja samochodu to nie tylko lśniący lakier, ale także zadbane i pachnące wnętrze. Profesjonalny zakład zadba o dokładne odkurzenie szczelin, pędzelkowanie wlotów powietrza. Kolejnym etapem jest czyszczenie i konserwacja skóry, pranie tapicerki materiałowej. Czyszczenie szyb zapewni perfekcyjną widoczność w każdych warunkach, a preparaty hydrofobowe pomogą zachować efekt na dłużej.

Kiedy i komu przeznaczony jest car detailing?

Każdemu, komu zależy na estetycznym wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym auta. Jest to usługa dla osób, którym stan ich samochodu nie jest obojętny. Tak samo w przypadku podniesienia wartości pojazdu lub przedłużenia żywotności. Zlecenie profesjonalnej usługi auto detailingu zabezpieczy również niektóre elementy przed korozją lub promieniowaniem UV. Odwiedź nasz zakład w mieście Warszawa.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na wizytę w naszym studiu detailingowym w mieście  Warszawa - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Auto detailing : Ursus, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Włochy.