Czyszczenie tapicerki skórzanej i elementów wyposażenia wnętrza

Wnętrze samochodu jest narażone na uszkodzenia i zanieczyszczenia w równym stopniu jak karoseria oraz pozostałe elementy zewnętrzne. Przywracanie porządku często jest pracochłonne, a w przypadku tapicerki skórzanej, praktycznie niemożliwe w warunkach domowych. Wymaga bowiem nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również odpowiednich preparatów, które nie zniszczą delikatnego materiału. Czyszczenie tapicerki, którym kompleksowo zajmujemy się w naszym salonie, to gwarancja profesjonalnego podejścia. Zanim przejdziemy do sedna problemu, ustalamy źródło zanieczyszczeń i dobieramy środki, dopasowane do rodzaju zabrudzenia. Pranie i pielęgnacja pojazdów nie ma przed nami tajemnic, ponieważ czyszczenie tapicerki jest jedną z naszych specjalizacji.

Czyszczenie tapicerki w profesjonalnym salonie

Auto, którego wnętrze zostało wykończone z użyciem elementów skórzanych zachwyca swoim ekskluzywnym charakterem. Luksusowe i obiecujące wysoki komfort podróżowania powinno być również czyste i pachnące. Z pomocą przychodzą usługi naszego salonu, który oferuje czyszczenie tapicerki, a nawet jej renowację. W zależności od oceny stopnia oraz skali wewnętrznych zanieczyszczeń, oferujemy:

  • czyszczenie tapicerki z użyciem profesjonalnych preparatów
  • pielęgnację elementów tekstylnych (metoda ekstrakcyjną) i plastikowych
  • odkurzanie
  • konserwację elementów skórzanych
  • suszenie
  • czyszczenie szyb

Odwiedź nasz punkt w mieście Warszawa i powierz swoje auto profesjonalistom. Gwarantujemy, że wyjedziesz od nas odmienionym pojazdem, a podróżowanie w czystym wnętrzu stanie się prawdziwą przyjemnością.

czyszczenie tapicerki warszawa
czyszczenie tapicerki skórzanej