Zabezpieczenie nowego samochodu powłoką cermiczną

BMW 6 Grand Coupe – Zabezpieczenie lakieru powłoką kwarcową

W pracy nad tym samochodem naszym głównym celem było nadanie szklistości i zabezpieczenie lakieru. Właściciel chciał, żeby pielęgnacja tego auta była jak njałatwiejsza. Postawiliśmy na sprawdzone rozwiązanie- powłoki od FX Protect w konfiguracji B7 F5. Aplikacja poprzedzona była skrupulatnym polerowaniem jednoetapowym aby maksymalnie oczyścić lakier i nadać powierzchni gładkość. Felgi zostały zdemontowane i obustronnie pokryte warstwą ochronną- w tym przypadku była to również powłoka cermiczna. Szyby uległy hydrofobizacji tak aby widoczność czy w dzień czy w nocy była jak najlepsza. We wnętrzu po czyszczeniu elementów tapicerowanych i skóry poddaliśmy je stosonej pielęgnacji, nakładając na całość stosowne odżywki ( dressing na plstik i impregnat do skór). 

Zapraszamy Carwellness

 

Zakres prac

Kompleksowe czyszczenie wnętrza obejmujące pranie tapicerki materiałowej oraz pielęgnację i impregnację skóry, plastiku, vinylu i szyb.

Najskuteczniejsza ochrona wszelkich powierzchni lakierniczych. Największa odporność na czynniki mechaniczne oraz chemiczne. Niepotarzalny blask.

Polerowanie pozwala usunąć z powierzchni lakieru rysy, zmatowienia, wżery. Przywraca głębię koloru i nadaje blasku.

Powłoka ceramiczna chroni lakier przed negatywnymi czynnikami zewnętrzynymi. Przyciemnia i nadaje głębi powierzchni lakierniczej. Chroni przed negatywnym skutkiem działania mocnej chemii.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na wizytę w naszym studiu detailingowym w mieście  Warszawa - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Auto detailing : Ursus, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Włochy.