Tapicerka skórzana w samochodzie- luksus o który trzeba dbać.

Skóra w aucie- podstawowe informacje.

Skóry zwierząt wykorzystywane są przez człowieka od tysięcy lat. Z biegiem czasu zaczęto wyprawiać je w nieco inny sposób, powstało też wiele materiałów „skórpodobnych” tzw. skaj, ekoskóra itp.. W meblarstwie wykorzystuje się skóry nappa, anilinowe, gładkie czy też zamsz lub nubuk. W przemyśle motoryzacyjnym najczęściej spotykanym materiałem jest skóra gładka, farbowana powierzchniowo.

Czyszczenie tapicerki skórzanej- sposoby, środki.

Jeżeli wiesz już z jakim rodzajem skóry masz do czynienia warto określić co dokładnie chcesz zrobić:

To dwa różne cele i dlatego weźmiemy pod lupę dwa różne produkty które nam w tym pomogą.

Colourlock zestaw soft – niech Was nie zmyli nazwa, jego moc jest naprawdę duża a przy tym jest to środek bezpieczny w użyciu. Oraz Quick detailer firmy Clean Tech– coś dla tych którzy nie lubią się przemęczać. Produkt ten ma delikatne właściwości czyszczące i pielęgnujące zarazem ( idealnie nadaje się do codziennego użycia jednak mocne zabrudzenia mogą przysporzyć mu problemów.

 

Czy można samemu wyczyścić skórę w samochodzie?

Jak widać jeśli dobierzemy odpowiednie środki i dysponujemy miejscem i czasem – nie ma problemu. Pamiętajcie, że w wyspecjalizowanym zakładzie używamy kliku lub kilkunastu różnych środków, także jeżeli nie macie pewności, że chcecie robić to samemu zaufajcie fachowcom. Należy też pamiętać , że jest to proces czasochłonny i wymaga cierpliwości. Jeżeli chcesz oddać auto do naszego zakładu, zapraszamy Carwellness.

Więcej informacji i realizacji znajdziesz na naszym Facebooku.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów się na wizytę w naszym studiu detailingowym w mieście  Warszawa - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Auto detailing : Ursus, Bemowo, Bielany, Żoliborz, Mokotów, Ursynów, Wola, Ochota, Włochy.